Openingstoernooi!

Openingstoernooi! 600 431 vvm63

Hallo allemaal!

Op donderdag 10 september organiseren wij een openingstoernooi! Jullie zijn bij deze uitgenodigd om deel te nemen. Natuurlijk zijn jullie broer(s), zus(sen), vader(s), moeder(s), buurman(nen), buurvrouw(en), vriendje(s) en vriendinnetje(s) ook allemaal meer dan welkom!

Van 18:00 – 19:30 uur zijn alle jeugd spelers vanaf 6/7 jaar (E jeugd) tot 17 jaar (A jeugd) welkom.

Van 19:30 – 21:00 uur zijn alle spelers vanaf 18 jaar en ouder welkom.

Het openingstoernooi zal gehouden worden in sporthal het Spil. Bij binnenkomst kunnen jullie na het omkleden, melden in het hokje tussen de gymzalen. Voor de jeugd zal er na afloop wat te drinken zijn en een koude verrassing. Voor de oudere spelers willen wij als bestuur jullie het eerste drankje aanbieden na afloop in de kantine van de sporthal.

Deelnamen is geheel gratis maar niet zonder sportieve strijdlust en inzet!

Afvalschema-590x109