Donderdag 3 september geen training ’t Spil

Donderdag 3 september geen training ’t Spil 600 561 vvm63

De start van een seizoen is voor veel verenigingen reden om een soort openingstoernooi te organiseren. Dit zorgt er echter voor dat er onderling onder de verenigingen het noodzakelijke geregeld moet worden om dit te kunnen regelen. Zo ook voor onze vereniging.

Via de gemeente hebben wij het verzoek gekregen om donderdag 3 september de zaal beschikbaar te stellen aan de basketbalvereniging. Als bestuur hebben we het hier kort over gehad en zijn akkoord gegaan met het beschikbaar stellen van de zaal aan The Monks.

Dit houdt voor ons als vereniging in dat er op donderdag 3 september 2015 geen trainingen van VVM’63 zullen plaatsvinden in ’t Spil.

 

Vergeet niet dat er op donderdag 10 september een openingstoernooi van de vereniging in ’t Spil wordt gehouden! Iedereen is welkom, dus laten we er een groot gezellig toernooi van maken!