Fluitschema is bekend

Fluitschema is bekend 600 219 vvm63

Het heeft uiteindelijk iets langer geduurd dan in eerste instantie gedacht, maar hierbij presenteren wij het scheidsrechtersschema voor alle thuiswedstrijden t/m december 2017. Zeker in de tweede helft van het seizoen wil er nog wel eens iets veranderen, vandaar dat daar enkel nog een concept schema voor is. Bovendien speelt MB1 in een nu nog onbekende competitie.

 

Zoals te zien is, staat voor elke wedstrijd een scheidsrechter en een reserve scheidsrechter ingepland. De enige uitzondering zijn de wedstrijden van H1, waarbij Bart Kniesmeijer de enige beschikbare scheidsrechter is. Voor de wedstrijden van D1 kunnen wij met blijdschap zeggen dat Loek Stokhof-de Jong bereid is al hun wedstrijden te fluiten, met standaard als vaste reserve Sander Vis.

 

Enkel MB1 heeft steeds wisselende scheidsrechters. Dit wisselt over het algemeen tussen de volgende personen:

– Peter Fornier

– Jan Meijer

– Quinty de Haan

– Melissa Schilder

– Iris van der Steege

– Barry Lenior

– Robert Kulik

– Luuk Oosterbaan

– Jeremy Bak

– Micha Borger

Een overzicht is te vinden op de pagina; Fluitschema, onder vereniging.