Het Openingstoernooi ’16 was een groot succes!

Het Openingstoernooi ’16 was een groot succes! 600 850 vvm63

Het openingstoernooi, een goede opkomst!

 

Op maandag 5 september 2016 was het Openingstoernooi van VVM’63. Zoals de vorige toernooien was iedereen welkom en dat heeft gebleken! De opkomst was een groot succes met daarbij genoeg teams om een aantal leuke wedstrijdjes te spelen.

VVM’63 openingstoernooi 2016: Een shot van alle wedstrijden.

Van jong tot oud!

De volleyballers waren door Anna Rebel (de organisator) gemixed en daar kwamen teams uit die zo ongeveer op niveau gelijk waren. Jonge volleyballers tussen de wat oudere volleyballers. Spannende wedstrijden, een goede sfeer en vooral een sportieve bezigheid!

VVM’63 openingstoernooi 2016: Een shot met focus op één wedstrijd.

Het Openingstoernooi gemist? Wees er de volgende keer wel bij! Hou de website en onze Facebookin de gaten.