[Update] Sporthal ’t Spil niet toegankelijk

[Update] Sporthal ’t Spil niet toegankelijk 600 600 vvm63

Update 14-10-2015:

De gemeente heeft aangegeven dat de crisisopvang voor vluchtelingen op donderdag en vrijdag weer wordt ingericht voor gebruik. Rekeninghoudend met eventuele uitloop van de opruimwerkzaamheden heeft zij aangegeven dat de zaal tot zaterdagmiddag buiten gebruik is.

Na de herfstvakantie kan er dus weer gewoon gespeeld en getraind worden.


Zo juist hebben wij de bevestiging gekregen dat de gemeente gisteravond laat bekend heeft gemaakt dat de crisisopvang van vluchtelingen doorgaat in sporthal ’t Spil.

Vanaf a.s. zaterdag zullen wij als vereniging daarom geen gebruik kunnen maken van sporthal ’t Spil. Dit betekent dat alle trainingen en wedstrijden van maandag 12 oktober niet door zullen gaan. Over de trainingen verderop in de week is momenteel nog geen duidelijkheid. Wanneer blijkt dat de crisisopvang langer dan 3 dagen zal duren, dan zullen wij dat op de website kenbaar maken.

De trainingen in de gymzaal van Bernard Nieuwentijt College en Marijkehal gaan wel gewoon door.