Verkiezing leukste Sportvereniging

Verkiezing leukste Sportvereniging 590 590 vvm63

De verkiezing voor de leukste sportvereniging is een samenwerkingsverband tussen Spieren voor Spieren, Sport FM en Wij Willen Sporten.

Met deze verkiezing is men opzoek naar de leukste sportvereniging binnen de gemeentes, provincies en Nederland! Er worden mooie prijzen verloot zowel onder de stemmers als de deelnemers (sportverenigingen).

Onze vereniging staat er ook tussen! Het is minder dan 5 minuten werk om te stemmen en bij 50 stemmen maken we kans om leukste vereniging te worden van de gemeente! Daarnaast geeft het ons als bestuur een unieke kans om anoniem in te zien wat mensen van onze vereniging vinden en waar verbeter punten liggen. Laat deze kans niet voorbij gaan.

Door op de link hieronder te klikken wordt de pagina geopend om te stemmen.

http://www.leukstesportvereniging.nl/home