[Update] Kinder Weekend

[Update] Kinder Weekend 600 858 vvm63

Kinder Weekend!

[Update]

Gegeven de recente ontwikkelingen binnen gemeente Waterland om sporthal ’t Spil beschikbaar te stellen als crisisopvang voor vluchtelingen vanaf zaterdag 10 oktober tot en met 18 oktober, zullen de twee clinics niet gaan plaats vinden in sporthal ’t Spil. De clinics zullen nu plaats gaan vinden in de Marijkehal. 

 

Een initatief van Stichting Promotie Waterland heeft het weekend van 10 en 11 oktober uitgeroepen tot het Kinder Weekend. Tijdens dit weekend is het de bedoeling om kinderen op een actieve manier kennis te laten maken met de vele sport mogelijkheden in waterland. Stichting Promotie Waterland heeft dit weekend voor het eerst georganiseerd in 2012 en wordt dit jaar dus alweer de derde editie.

Natuurlijk doen wij als volleybalvereniging graag mee aan dit weekend! Op zaterdag 10 oktober verzorgen wij twee clinics van elk 45 minuten lang. De clinics worden gegeven in de Marijkehal en de eerste clinic start om 11:30 uur.

 

Wanneer: Zaterdag 10 oktober.

Waar: de Marijkehal

Tijd: 11:30 – 12:15 uur (eerste clinic).

Tijd: 12:15 – 13:00 uur (tweede clinic).

Voor wie: Alle kinderen van 6 t/m 15 jaar.