[Update] E-mail storing

[Update] E-mail storing 600 478 vvm63

pdate 03-11-2015: Het ziet er naar uit dat de e-mailstoring is verholpen.


Gisteravond heeft het bestuur te horen gekregen dat zij per e-mail niet bereikbaar zijn. Specifiek gaat het hier om de e-mailadressen van de voorzitter, de secretaris en de wedstrijdsecretaris. Het zou kunnen zijn dat je een bericht terug krijgt met daarin ongeveer onderstaande foutmelding:

The error that the other server returned was:
550 no mailbox by that name is currently available

Hier is deze ochtend van onze kant uit een onderzoek naar gestart. Wij hebben zelf nog niets kunnen vinden en hebben daarom contact gezocht met onze provider. Mocht er dringend iemand van de genoemde bestuurders nodig zijn, dan bij deze het vriendelijke verzoek om telefonisch contact met hen te zoeken.

Onze excuses voor het ongemak.

VVM’63 Websitebeheer